Скільки я маю витратити на сімейну гірськолижну поїздку?
2024Для сім’ї з чотирьох осіб загальна вартість обладнання та перепустки буде становити Від 7476 до 9476 доларів. Враховуючи транспорт, проживання та харчування, сімейна лижна відпустка може легко перевищити 15 000 доларів США за тиждень! І повірте мені, купівля нерухомості для гірськолижного відпочинку, ймовірно, коштуватиме вам ще більше протягом перших п’яти-десяти років.
Приблизна ціна за особу за день
Витрати | Ціновий діапазон |
---|---|
Проживання | $80 – $300 за ніч |
Денний скі-пас | $55 – $275 |
Їжа та напої | $25 – $105 на день |
Уроки (на вибір) | $80 – $200 за годину (приватний) або $70 – $130 за 2 години (група) (не враховується в загальну вартість) |
Але є способи спланувати гірськолижну поїздку з обмеженим бюджетом. Ось кілька порад щодо планування веселої та доступної лижної відпустки.
- Відвідайте гірськолижний курорт поблизу великих міст. …
- Виберіть маловідомий гірськолижний курорт. …
- Лижі протягом тижня. …
- Шукайте пакети гірськолижного відпочинку. …
- Шукайте інші лижні пропозиції та знижки.
СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ЛИЖІ В США? Вартість катання на лижах у США різниться залежно від курорту, але квитки на підйомники зазвичай варіюються від 50-100$ на день. Оренда обладнання та уроки також є додатковими витратами, які вам доведеться врахувати.
Для деяких сімей, один-два дні на схилах більш ніж достатньо. Інші затяті лижники та сноубордисти, можливо, захочуть залишити тиждень або більше. Якщо у вас є час і гроші для довшої подорожі, враховуйте свій рівень фізичної підготовки. Тижневе катання на лижах може завдати шкоди організму будь-якої людини.
Якщо ви подорожуєте з сім’єю, придбання сімейного квитка (за наявності) може бути економічно вигіднішим, ніж індивідуальні квитки. Для сім'ї з чотирьох осіб квиток на тиждень міг коштувати десь в районі с £700 – £900, залежно від пікових і позапікових цін і вашого місцезнаходження.